| passenger a întrebat:

Cum pot comanda online de la Bershka?

10 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Buna uitat-te aici: http://bit.ly/bershka-romania

| Rolleer a răspuns:

La REDUSIMO ai un magazin online care comercializeaza produse Bershka: http://www.redusimo.ro/shop/kurtmann/

| Hopeees a răspuns:

Http://www.bershkaromania.net
Dai la haina pe care o vrei --> vezi detalii-->adauga in cos:d
Funda?;;)

| jwrules a răspuns:

Salut...intri pe Google, de pe Mozilla Firefox sau ce ai tu scrii link: www.bershka.ro,te duci pe Europe/Romania, Language:english, apoi iti alegi obiectul pe care vrei sa-l cumperi, te duci la vezi detalli si adauga in cos(si apoi gata). Bafta!:)

| passenger explică (pentru jwrules):

Nu exista www.bershka.ro :|

| jwrules a răspuns (pentru passenger):

Scuzee www.bershkaromania.net iarta-ma dar la mine merge... oricum restul e corect

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns (pentru jwrules):

Si nici la detalii nu apare *adauga in cos* laughing) adica cel putin mie, la detalii imi apar doar preturile, modelul si imi mai apare ca e inca la magazin, dar in rest. nu