| Cristi9025 a întrebat:

Cum pot sa comand de la PC Garage in rate si cu un avans de 1800 Lei?

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Intra pe pagina lor. Jos in partea dreapta ai o iconita mica unde scrie ceva de genul : Contacteaza-ne... Apesi acolo si poti discuta direct cu un reprezentant pggarage. Iti poate da cele mai concrete detalii

1 răspuns:
| frunzarescu a răspuns:

Poti cumpara in rate, cu card de la urmatoarele banci In rate BRD Finance Raiffeisen Bank Card Avantaj Star Card Online-Online by Credius Card BCR Optimo Card Card Bonus Garanti Card ALPHA BANK.
Daca te intereseaza, mai multe detalii aici http://bit.ly/2jZ9Txo

Am si un voucher la PC Garage de vreo 20-30 lei, acesta 1X24MBDI