| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa comand de pe ebay sa vina in Romania? Ca unii din america nu livreaza pana aici...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara de pe ebay.co.uk

5 răspunsuri:
| monicaclaudia a răspuns:

Ei depinde ce te intereseaza sincer unele firme nu livreaza in afara americi asa ca ( si eu am incercat din cauza preturilor euro/dolar dar nu era nimica de facut nici in italia nu vor sa trimita ( nu inteleg de ce ( la o adica platesc taxele de vama curierul si marfa etc.
Aste e.(( cauta pe un alt ebay.(

| MihaiA a răspuns:

Iti aduc eu din america, de pe orice site ( ebay, eastbay, amazon si multe altele inclusiv bidz, buyz etc ). Daca vrei discutam, trimite`mi un mesaj

| hn a răspuns:

Salut

stiu eu cum

1) In primul rand it facu un card gol .
2) Bagi bani pe card [[ bani specificii produsului ]]
3) Iti faci cont
4) Bagi numarul de card [ acel card nou ]
5) Continui comanda

Si gata

Asta a fost

Si c cardu nou si gol ==== il faci pentru ca :
- daca bagi numarul de card [ nu acela nou ] ristii sa ti se fure bani de pe card.

| hn a răspuns:

Salut

stiu eu cum

1) In primul rand it facu un card gol .
2) Bagi bani pe card [[ bani specificii produsului ]]
3) Iti faci cont
4) Bagi numarul de card [ acel card nou ]
5) Continui comanda

Si gata

Asta a fost

Si c cardu nou si gol ==== il faci pentru ca :
- daca bagi numarul de card [ nu acela nou ] ristii sa ti se fure bani de pe card.

| hn a răspuns:

Salut

stiu eu cum

1) In primul rand it facu un card gol.
2) Bagi bani pe card [[ bani specificii produsului ]]
3) Iti faci cont
4) Bagi numarul de card [ acel card nou ]
5) Continui comanda

Si gata

Asta a fost

Si c cardu nou si gol ==== il faci pentru ca :
- daca bagi numarul de card [ nu acela nou ] ristii sa ti se fure bani de pe card.