| Lolypup a întrebat:

Cum pot sa cumpar de pe amazon sau ebay?

6 răspunsuri:
| ShopAmerica a răspuns:

Despre cum sa cumperi pe amazon vezi www.cumparaturi-amazon.blogspot.com. Cel mai bine e sa apelezi la intermediari, de ex. www.shopamerica.ro

| Lolypup explică:

Si chestia aia cu pay pal?(sau cum se scrie)

| Lolypup explică:

Sau daca mai cunoasteti niste site-uri care sa aiba lps?( littlest pet shop)

| Cristi92 a răspuns:

Pai trebuie sa ai cont pe amazone si sa ai card bancar happy pentru a depune banii si cont pe amazone pentru a face comanda happy

| Kids_Fashion-Toys_1977 a răspuns:

Doar prin intermediari. Poate ai un prieten in Germania sau in Anglia. Romania din pacate .......nu prea are " cont "

| IntelFreak a răspuns (pentru Kids_Fashion-Toys_1977):

N-ai idee despre ce vorbesti.
Cu bani si niste relatii la vama, depinde de suma. happy