| Anghelx a întrebat:

Cum scot o piuitoare din haine?
E un senzor electric cu fire in interior si cu placa cu circuite!
(cine stie cunoaste)
nu se poate scoate cu magnetii, banuiesc ca in tara inca nu e aparut acest senzor anti-furt.
a.r.!

8 răspunsuri:
| Shophia18 a răspuns:

Am patit si eu
Dar tata l-a spart.a incercat sa il desfaca si nu se intampla nimic incearca sa il spargi sa te chinui sa desfaci! are o pioneza lunga si aia trebuie scoasa!
Daca nu cauta un Magazin care are sa ceva si roagale la casa sa te ajute

| whatevernvm a răspuns:

Nu mai furatzz

| Crackman a răspuns:

Eu am taiat partea de sus pe urma cu surubelnita am scos restul.

| Violleta2022 a răspuns:

Cam jenant sa furi haine si apoi sa vii pe forum sa ceri ajutor, ca sa spargi un asemenea sistem de siguranta!

| Shophia18 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mi s-a intamplat mie odata am luat un tricou si nu a scos aia de la casa si am plecam si nu am bagat de seama ca mai erau cateva haine si acasa am observat si tata l-o spart! Si n-am furat...Acuma nu stiu El/Ea daca a furat sau nu

| Violleta2022 a răspuns (pentru Shophia18):

In principiu, nu poti scoate nimic din magazin, pentru ca sunt sisteme de securitate la toate iesirile din magazin, care incep sa tiuie cum ai scos acel produs cu tot cu alarma pe el.
MIe nu mi s-a intamplat niciodata, dar am vazut si destule cazuri cu furturi de acest gen, cand tiuie si tot magazinul intoarce capul spre iesire, unde cineva pare surprins de ce are in geanta, de parca cineva i l-a pus acolo, fara stirea lui.

| Shophia18 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da inteleg
Stiu si eu dar o data mi s-a intamplat jur! Si nu stiu cum sad Dar acasa am observat am vrut sa il duc inapoi dar tata l-o desfacut!
Normal eu mereu platesc cu Cardul tot cand merg la shopping si nu mi se intampla! O singura data s-a intamplat

suntserios
| suntserios a răspuns:

De prin ce tara ai furat?