| boyblasters a întrebat:

Cum se face un card de cumparaturi?
Plz raspunsul cel mai bun si exact primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Dobanda e mare daca cumperi cu un card de cumparaturi, bancile fraieresc oamenii sa aiba comisioane de primit de la ei. Mai bine ramai cu un cont curent si ce ai in contul tau bancar ii cheltui fara sa te bagi in datorii.

| boyblasters explică (pentru mgtow):

Dar as fi vrut sa fac unul in plus pentru shopping online si imi cere pinul, si asa ca am vrut sa fac unul special pentru asta, se merita?

| mgtow a răspuns (pentru boyblasters):

Nu are rost

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi frumusel la o banca si iti depui toti banii pe care ii ai pe un astfel de card.