| cfrtobias a întrebat:

Cum se poate sa fie la tricouri xxl si la Cluj pe tricouri sau unde am mai luat sa fie tot asa si la comanda sa fie M aceeeasi marime?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Marimi decalate atat de mult se intalnesc de regula la cele cumparate de pe site-uri chinezesti gen Ali sau Wish. Asta pentru ca asiaticii sunt micuti si ei le lucreaza astfel. Daca asa ai primit tricourile la comanda de pe un site, probabil de pe site-urile alea au fost luate inainte sa fie trimise la tine.

| cfrtobias explică (pentru Bondarel99):

Pai am primit de la Craiova da si la Cluj am luat si tot asa era marimea da asta la comanda e diferit...

| Bondarel99 a răspuns (pentru cfrtobias):

Inseamna ca sunt din alea chinezesti cum am spus mai sus.

| Simpatic a răspuns:

Pentru ca sunt lucrate altfel, si la incaltaminte de ex. 43 nu e 43 peste tot pe toate incaltamintele, difera.

| cfrtobias explică (pentru Simpatic):

Pai e mare diferenta oricum nu e normal asa cica xxl ar fi altundeva de vreo 2-3 ori mai mare e prea mare... poate cateva milimetri ar mai merge da nu asa...