| Tweeknax a întrebat:

Cum se poate verifica/testa daca o haina este din piele naturala sau sintetica?

1 răspuns:
| Dudeee a răspuns:

Buna, da si tu fundabatting eyelashes.Pai in primul rand sa o luam asa: Haina de piele imitata adica(sintetica) se ia culoarea in timp de aceea by vei observa cand o iei de la magazinsad pacat de treaba asta:-l si nu numai ca se deterioreaza se si face moale iar la cea naturala rezultatele le stii si tu:d.Sunt bune adica nu apar enici-o problema.In preferinte cele maronii de piele sunt cele mai luate adica cele de piele naturaa.:d. Sper ca te-am ajutat cu ceva, mai intreaba si pe altii.