| roberthuzmezan a întrebat:

Cum sunt expediate în tara produsele de pe Amazon? Posta, curier?

4 răspunsuri:
| debarasator63 a răspuns:

Eu am primit, de la Amazon.de, prin posta...a facut coletul 46 de zile! Cand m-am dus sa-l ridic mi-au cerut sa le dau hartii ca am platit vama (pentru ca in colet era o pereche de adidasi Nike, care nu sunt din minunata UE).

| BadBoy1998 a răspuns:

Eu cand am cumparat de pe Aliexpress mi-a venit prin posta, ( 3 saptamani ) Deci cred ca aceelasi procedeu de livrare il au si cei de la amazon

| Andreea201901 a răspuns:

Prin posta, intre 20 si 60 zile