| MauroMania777 a întrebat:

Cum umpli o sticla goala de parfum cu lichid, dacă aceasta este capsată la baza si nu se desfileteaza?

2 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Poti incerca cu o seringa, desi nu cred ca va fi posibil. Din cate stiu pulverizatorul ala are o valva de sens.
https://www.google.com/......ps?/search

| TheWhiteDemons a răspuns:

Nu prea poti, am incercat in final vei sparge sticla deci nu are rost.Eu le pastrez goale si fac colectie cu ele, de umplut nu se mai umple, pentru ca lichidul e pus primul apoi deja sigilata din fabrica.