| d33adhya88 a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Sony Ericsson Yendo?
Si de unde as putea sa il cumpar?(orange, vodafone sau germanos). fundita

Răspuns Câştigător
| Modx a răspuns:

Salut. E destul de tare are un prieten de-al meu si functioneaza destul de bine. Daca vrei sa ti-l cumperi neaparat, cumpara-l nu o sa regreti. Daca ai de ales intre mai multe modele spune-mi si celelalte modele sa-ti zic. Bye. FUNDAAAA

2 răspunsuri:
| d33adhya88 explică:

Ms Alynbig grin.

| Alyn1998 a răspuns:

Tare telu da daca vrei sa il cumperi te-as sfatui sa il cumperi de la germanosca ai garantie pe viata si astia de la germanos au treaba cu cosmote iar cosmote au cele mai multe minute si sms-uri la cele mai mici preturi(cred eu care si sunt pe Orange)
FiNdItZa? plsss