| megamind03 a întrebat:

Cumpar doua telefoane samsung galaxy mini, cine dispune de doua bucati lasa ti un id ceva.

10 răspunsuri:
| LimonadaXd a răspuns:

Aici nu e 1a`!straight face tzarane...

Răspuns utilizator avertizat
| LimonadaXd a răspuns (pentru megamind03):

Bby`! laughing Sunt o ''ea'' deci ai grija la genul verbelorlaughing asta 1.
2. nu era mai usor. pentru tine. sa intri pe 1a. sau alte site'uri. unde chiar exista oameni interesatzi de ''intrebarea'' ta?
3. nu era o intrebare. intrebarea se termina cu ''?''
Greu tata.Greu`!rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| LimonadaXd a răspuns (pentru megamind03):

Wai`! ce ma sperii`!:-ss Parca te tzinea tastatura`! Unde e add'ul ala?rolling on the floor)

| lucian90 a răspuns (pentru LimonadaXd):

Vand eu unul.id: alpha_male0090

| LimonadaXd a răspuns (pentru lucian90):

Si ce'mi spui mie?straight face am ajuns babysister

| lucian90 a răspuns (pentru LimonadaXd):

In primul rand scuze, nu era pentru tine. In al doilea rand, vad ca te supraapreciezi, ceea ce evidentiaza cu usurinta prostia pe care o detii. "ce'mi" se scrie ce-mi, mai pune mana pe o carte de gramatica si de asemenea si pe una de engleza (eu unul cred ca ai vrut sa zici babysitter). Oricum, esti un exemplu viu pentru proverbul :,, prostul nu e prost destul, pana nu e si fudul".

Răspuns utilizator avertizat
| LimonadaXd a răspuns (pentru lucian90):

Bby`! Taci in mm`!thinking incingi atmosfera`! sh pe urma va mirosii a creier ars`!rolling on the floor loloh go on. idiotzii idiotzi raman. pana la moarte`! ''Respect'' e mult spusrolling on the floor