| BiiBiis a întrebat:

Cunoaste cineva vreun magazin Online cu haine de toate felurile (casual, sport, elegant, incaltari, tops, pants pijamale, etc... si pentru adulti, dar si pentru adolescenti/copii), dar care sa nu fie pacaleala, adica daca comanzi ceva de la ei sa iti aduca ceea ce ai comandat si de asemenea marimea care ai comandat-o. Adica sa fie un site serios. Si daca as dori ca hainele sa fie totusi de calitate si nu exagerat de scumpe, adica la un pret rezonabil.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| zu a răspuns:

Tarafashion, tuatara, miniprix, sundayfashion, laredoute

7 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| BiiBiis explică:

Eu de Quelle am auzit ca nu este bun si nu iti aduce ce ceri, dar multumesc oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat.Eu fac comanda numai de la Quelle de ani buni si totul este ok.

| andreea93_9801 a răspuns:

Buna:)
Eu cred ca siteu asta e cel mai fain si are hainee la moda:)
http://www.starshiners.ro/

| mariaelenoiu a răspuns:

Rochii frumoase si elegante poti gasi aici
http://baby-doll.ro/
Plus lenjerie