| SingleForOne a întrebat:

Dacă ai trăi după buget minim, totuși cât de cât frumos și elegant, ai folosi mereu testerele de parfumuri și cremel?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu m-au interesat niciodata astea in mod deosebit, asa ca bugetul e irelevant. Cam toate parfumurile/apele de toaleta pe care le am le-am primit cadou. Ce mi-am cumparat, folosesc, imi place si voi mai lua e after shave-ul de la Old Spice, Wolfthorn.

| 19flo79 a răspuns:

Oricat de mic ar fi bugetul, un parfum ce imi place tot imi iau happy