| Barabulasfahsns a întrebat:

Dacă am 14 ani care ii implinesc la sfârșitul lunii pot să-mi cumpăr rezistente de țigară electronica sau liquid?

Răspuns Câştigător
| EMKing a răspuns:

Um, depinde acum de unde îți iei, dacă îți iei dintr-un magazin fizic specializat pe tema asta nu cred că merge, dar dacă îți iei de pe eMag sau orice alt magazin online nu cred că se tine cont de vârstă, cel puțin eu am reușit să iau lucrurile astea când eram minor.

| Barabulasfahsns explică (pentru EMKing):

Pot sa le iau dacă am 14 ani

| EMKing a răspuns (pentru Barabulasfahsns):

De pe magazine online ai mari șanse să poți.

3 răspunsuri:
| Bobbye a răspuns:

Teoretic tot ce tine de tigari sunt pentru 18+. Deci nu, nu poti la 14 ani sa fumezi.