| pbcarti881 a întrebat:

Daca am comandat ceva prin fan courier din cealalta parte a Romaniei pe la 800 de km de mn..stie cineva cam cat dureaza pana ajunge coletul?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu stau in N-V Romaniei si din Bucuresti mi-au ajuns si in 36 ore. Depinde.

| Yuoia a răspuns:

La ei nu merge o masina de la destinatar la expeditor. Au "noduri" de distributie. Aduna coletele dintr-o zona si le redistribuie pe destinatii. Uneori si de 2-3 ori. Rar o singura data, doar daca e intre doua orase mari. Mai fac ei si smecherii ca sa scurteze timpul. Am vazut doua masini care schimbau colete intre ele in camp. Asta ca sa nu mai ajunga in depozite si sa piarda o zi.

| Mirel4412 a răspuns:

2-4 zile

| Catalin77945 a răspuns:

1-2 zile