| tOrch a întrebat:

Daca am comandat doua comenzi de la altex ele vor veni in aceeasi zi?

7 răspunsuri:
| Alive99 a răspuns:

Pai,daca ai dat in aceeasi zi si daca au in stoc produsele tale, este posibil sa vina in aceeasi zi.
Eu am comandat in decurs de o ora 4 produse pe comenzi diferite, 3 din sectiunea Telefoane si 1 din sectiunea electrocasnice.
Cele 3 de la telefoane au venit in aceeasi zi impreuna si cel de la electrocasnic, la o zi dupa cele din telefoane.
Succes.

| tOrch explică (pentru Alive99):

Dar ai trebuit sa le platesti pe toate dintr-o data sau separat?

| Alive99 a răspuns (pentru tOrch):

Chitante separate, erau diferiti producatori.

| tOrch explică (pentru Alive99):

Eu le-am luat de la acelasi producator dar am dat comenzile pe rand la vreo 4 ore diferenta intre ele deci va trebui sa le platesc pe toate dintr-o data sau separat?

| Alive99 a răspuns (pentru tOrch):

Doar daca sunt marlani si vor banii pe transport, vor veni pe rand. daca ai noroc, vin toate pe aceeasi comanda

| tOrch explică (pentru Alive99):

Am comandat trei produse de peste 3000 de lei si vreau doar unul dintre ele va trebui sa platesc daca le anulez?

| Alive99 a răspuns (pentru tOrch):

Nup,anulezubsi gata.Nu platesti nimic