| sweetys a întrebat:

Daca am dat comanda vineri seara la eMAG si zic ca pe 31-1 vine comanda este posibil sa vina pe 31? In momentul de fata e la stadiul de comanda plasata.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni sau marti cel tirziu vine

| mihai69 a răspuns:

Posibil, dar mai probabil va veni marți.

| Catabtr23 a răspuns:

Foarte probabil, mai ales daca in comanda ta sunt mai multe produse, se face o triere pentru ca tu sa le primesti pe toate odata.

| wwbogdanMarian1998 a răspuns:

Da cel mai probabil o sa vina cel târziu marți în cel mai bun caz mai sunt cazuri în care te pun ăștia de la eMAG sa aștepți vreo 2-3 săptămâni eu am pățit asta.

| sweetys explică (pentru wwbogdanMarian1998):

Pai si eu cand am dat o comanda am stat o luna ca nu aveau niste chestii, care pe urma le-am returnat fiindca am luat din alta parte. Acum am doar un obiect de luat de la ei.