| Cocan_Nelutu_2002 a întrebat:

Daca am facut o comanda de pe aliexpress si am confirmat primirea ei înainte de a o primi exista riscul de a o nu mai primi?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, suni sau le trimiti ălora un mesaj ei stiu exact.

| mihai69 a răspuns:

Riscul cel mai mare este că, în caz că primești totuși produsul și acesta NU corespunde descrierii / nevoilor tale etc. nu vei mai putea face retur din cauză că se va fi depășit termenul în care puteai face asta.
Cât despre riscul de a nu-l mai primi deloc, acesta există dar nu cred că e foarte mare. Mai degrabă va veni foarte târziu. Și mai pierde și vreo lună pe la noi prin vamă.

| GouDidodino a răspuns:

Doar daca se pierde pe undeva si sa nu-ti mai poti recupera banii