| PopCristinaAlina1972 a întrebat:

Dacă am făcut o comanda online astăzi coletul ii va fi livrat curierului doar după sărbătorile Pascale?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Corect: au și curierii ăia sărbători de sărbătorit

| Anee1667 a răspuns:

Cu siguranță. Majoritatea site urile din România de pe care îți cumperi produse nu lucrează în aceste zile și îți vor înregistra comanda tocmai după aceste sărbători, urmând ca după acestea să fie livrat în 24-48 de ore sau chiar mai mult.

| RaresHahsushs a răspuns (pentru Anee1667):

Si Altex? Am plasat o comanda in seara asta și vreau sa o anulez, cal center ul este in vacanța.

| Skizzi a răspuns:

Tot ce se poate. Cel mai bine ar fi să suni la serviciu clienți (la cei de la care ai dat comanda), iar ulterior, dacă a ieșit din depozitul lor...probabil îți vor da un web pentru a urmări comanda pe site-ul celor de la curierat. Succes!