| anonim_4396 a întrebat:

Daca am umblat o zi cu o pereche de papuci si am observat ca ma strang pe care i-am cumparat din Zara in urma cu 3 zile si am bonul, dar eticheta nu, ii mai pot schimba?

Răspuns Câştigător
| Posible000 a răspuns:

Politica de retur iti permite sa ii returnezi. Mergi cu bonul si spune-le ca vrei o pereche mai mare sau banii înapoi.

1 răspuns:
| Csander a răspuns:

Daca i-ai folosit, nu, nu ii mai poti schimba. Ei nu ii pot baga inapoi la vanzare folositi.
Poti incerca totusi sa ii faci sa arate impecabil ca in magazin, dar sansele sunt inca mici.