| C3R a întrebat:

Daca bag un cod PaySafe in contul meu de paysafe, mai poate cineva folosi acel cod? Sau doar eu pot folosi banii din cont?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce l-ai introdus in contul tau, este deja uzat daca il mai introduce si altcineva, in contul tau raman acei bani.

| WLMA a răspuns:

Codul poate fi folosit o singură dată, dacă ai ales să pui banii în contul tău, codul devine inactiv iar banii ajung în cont. Următoarele plăți vor fi făcute cu contul. Doar de către cei care au parola.