| RealKing01 a întrebat:

Daca comand ceva ce vad la televizor telefonic, in cate zile vine comanda sau nu mai vine deloc?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scrie pe ecran.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba i pe ei detalii noi nu putem sti in cate zile vin comenzile.

| johnnny123 a răspuns:

"Daca comand ceva de undeva in cat timp imi vine?"

Poti sa fii si mai vag de atat?

| RealKing01 explică (pentru johnnny123):

Am vrut sa zic : daca comand ceva telefonic ce vad la televizor in cate zile vine comanda? happy

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca faci comanda dimineata ai sanse sa o puna la curier in ziua respectiva si sa ajunga ajunga a doua zi la tine.
Daca e trecut de ora 12, probabil va ajunge in 2 zile

| RobertMoon a răspuns:

Cei cu care vorbești la telefon în momentul în care dai comanda îți pot răspunde la întrebarea asta. Totul depinde de cât de aproape este depozitul care îți expediază produsul. Dacă tu stai în Oradea, iar depozitul este în Constanța e clar că vine mai târziu față de un oraș mai apropiat ție gen Timișoara, Arad.

| Feri5 a răspuns:

Comenzile la carti se fac telefonic, celelalte se fac pe un site special dedicat magazinului. Si da, poti sa fii pagubit si sa nu-ti mai vina comanda (asta daca platesti cu cardul)

| lorena1gianinak a răspuns:

Teleshopping? S-ar putea sa fie teapa