| Bogdan234r a întrebat:

Daca comand de pe aliexpress, pun adresa postala a mea sau a unei poste din apropriere?
Un prieten codul postal al lui si inca nu a venit nimic.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pune-ți adresa ta, sosește dar in 2-3 luni

| mihai69 a răspuns:

Pui adresa ta de domiciliu.
Dar poți aștepta uneori mult și bine până vine din China și mai trece și pe la poșta vamală.

| Alex980078 a răspuns:

Eu comandam la mine in sat și mi-a venit, apoi în alt oraș și mi-au venit toate. Depinde de vânzător dacă îți trimite comanda bine sau cum scrii tu acolo

| Daniel2748383 a răspuns:

Salut! Eu mereu pun adresa mea personala! Îți recomand să faci la fel!