| EduardMTAI a întrebat:

Daca cumpăr ceva de pe ebay din China si mi se livrează prin international standard airmail cam cat m-ar costa? (produsul ma costa intre 40-50$)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Calculul transportului nu se face la valoarea (pretul) marfii, ci la greutatea lui, contand foarte mult serviciul postal selectat (normal, urgent sau curier) si daca doresti asigurae de transport sau nu.

| EduardMTAI explică (pentru Violleta2022):

Coletul costa undeva intre 1-2 kg fără asigurare de transport