| Dorobantu_Eric_1994 a întrebat:

Daca cumpar ceva de pe olx sunt obligat sa platesc si sa accept produsul sau il pot returna?

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Ideal ar fi sa nu plasezi o comanda aiurea, ca cei de pe olx sunt persoane fizica, ca tine, si e aiurea sa plateasca degeaba transportul odata dus, si odata intors, doar pentru ca nu esti tu hotarata, sau ai toane si nu vrei sa-l primesti. Hotaraste-te exact ce vrei inainte sa faci asa ceva

| cerooscuras a răspuns:

Cand ajunge produsul la tine ai posibilitatea de a deschide pachetul sa vezi despre ce e vorba, daca nu-ti convine starea produsului poti il trimiti inapoi pe loc