| Liniuta1 a întrebat:

Daca cumpar un Netflix gift card de la SelfPay, il pot activa fara card de credit?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

In Romania nu mai accepta gift carduri, doar card bancar.

| iMihai98 a răspuns:

Salut, da poti activa, ia-ti un vpn pe o tara mai bogata, eu mi-am luat pe Germania, eu am luat un psf de 15$ si l-am luat de pe g2a cu vpn e Germania, cand mi-am facut cont l-am facut de pe siteul oficial, nu de pe aplicatie, l-am activat si gata, dar costul a fost cu 2-3$ mai mare la abonamentu de 10$ am dat 12, ceva
$ - euro
Succes!