| Celmaitareanonim a întrebat:

Daca imi comand ceva de pe amazon.co.uk in cat timp imi ajunge comanda? stau in cluj

Răspuns Câştigător
| Bogdy2k a răspuns:

Salut, in Cluj comanda iti va ajunge intre 15 - 60 zile daca optezi pentru transportul gratuit. Normal ar trebui sa ajunga intre 15-30 zile, dar pentru transort gratuit nu poti avea pretentii. Daca optezi pentru transport prin curier rapid aceasta poate ajunge si in min 48h max 5 zie lucratoare, dar pentru asta platesti.