| vladutzDx a întrebat:

Daca imi iau un iphone din america de la apple store merge cu cartela de romania?

Răspuns Câştigător
| Daria33 a răspuns:

Am si eu o prietena cu aceiasi problema la inceput sia facut grij dar merge.big grin

3 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Problema e ca la orice produs cumparat dintr-o tara din afara comunitatii europene platesti vama si la electronice este foarte mare nu se merita mai bine il cumperi de aici eu mi -am luat 3 tricouri si mi-au cerut 100 ron vama aici in Romania si nu faci mai nicio afacere chiar daca sunt mai ieftine acolo.

| LMAO a răspuns:

Da insa daca il iei de pe net si platesti drumu costa mult.

| felyy a răspuns:

Pai asta te vizeaza pe tine, tu trebuie sa te interesezi. Eu cred ca merge... Dar nu sunt sigura