| nutuxcristian a întrebat:

Daca imi vine comanda eMAG,iar ea este pe numele mamei mele,si nu este acasa, pot ridica eu comanda cu buletinul ei in format original? Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| NDC12 a răspuns:

Da, nu conteaza cine ridica comanda, doar sa ai buletinul.

5 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu trebuie sa ai nici buletinul ei nici ea sa fie acasa.
curierul se multumeste sa fi tu acasa si un buletin, nu conteaza ca e al tau sau al ei. trebuie sa completeze un cnp acolo si o semnaturawinking

| HaKa93 a răspuns:

Sigur cat timp ai dovada ca tu cunosti destinatarul si ai un document asupra ta

| dream36 a răspuns:

Eu cred ca toti utilizatorii au dreptate trebuie sa ii arati curierului buletinul mamei tale si daca te intreaba de ce mama nu-i acasa, tu o suni pe mama ta si o dai omului la telefon.

| banell a răspuns:

Da se poate, stai linistit!
fundahappy

| toghaphyboom a răspuns:

Poti sa ii spui celui de la curier ca nu este mama ta acasa si ca il ridici tu, eventual i-o dai la telefon. laughing

In cel mai rau caz trebuie sa ii arati comanda pe calculator si chestii de genul.

Ar trebui sa fie okey daca ai bulatinul si datele comenzii notate pe o hartie cand vine. Succes, sper ca te-am ajutat.