| anonim_4396 a întrebat:

Daca mi-am comandat o pereche de pantaloni de la H&M, si nu imi sunt buni ce pot face, am nevoie de XXL, eu am comandat XL, va rog ajutor!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Faci retur online sau la ei in magazin ce ai putea face

| Catrice a răspuns:

Cum să-ți cumperi haine cu un număr mai mic?!? Unde e logica?

| Frank51 a răspuns:

Din cate stiu au retur gratuit(probabil au cateva conditii), incearca sa trimiti inapoi pantalonii si sa iti trimita altii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca aveai nevoie de xxl, de ce ai comandat xl?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Numai tu stii cat porti

| noname2021 a răspuns:

Pai intereseaza-te si schimba comanda.Suna-i si spune-le ce s-a intamplat si asa iti vor aduce o pereche de pantaloni pe marimea ta si tu ii vei da inapoi pe cei care nu iti sunt buni(sa aiba eticheta ok?).