| EmilTraian95 a întrebat:

Daca mi-am cumparat un laptop de la Domo din Blaj pot sa il duc la reparat pe baza garantiei la Domo in Alba Iulia?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa fie de unde a fost cumparat

| untu a răspuns:

Nu! Sa te duci la magazinul DOMO din Blaj de unde l-ai cumparat, sa te vada vanzatorul care v-a vandut laptopul si sa te recunoasca si o sa verifice laptopul, isi va asuma raspunderea completand un formularul de retrimitere catre serviceul specializat autorizat din Bucuresti cu certificatul de garantie si sa astepti timp de 15 zile ca sa poti veni din nou la magazin si o poti lua inapoi laptopul reparat!