| MarinaDmg18 a întrebat:

Daca nu confirm comanda pe email, mai vine produsul? (Precizez ca am dat comanda telefonic si am dat toate datele necesare, adresa etc).
Dau fundita! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Depinde de firma.Zic.Cel mai sigur e sa confirmi.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de firma. Mai bine confirm-o sau nu. Cum te hotarasti. Daca nu vrei s-o confirmi suna la ei sau trimite-le e-mail cu negarea comenzii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi? nici macar nu zici unde ai facut comanda

| MarinaDmg18 explică:

Am facut comanda de pe okazii ☺ (telefonic, precizez)

| MarinaDmg18 explică:

Firma e okazii

| suntserios a răspuns (pentru MarinaDmg18):

Okazii e doar un site de anunturi, tu ai facut comanda catre un vanzator si fiecare are propriile metode de confirmare, dar daca ai vorbit cu el inseamna ca e suficient