| anonim_4396 a întrebat:

Daca pe Pc Garage nu mai au un produs in stoc si as dori sa achizitionez produsul respectiv pot vorbi cu cei de la Pc Garage? Daca nu, imi puteti recomanda un alt site de unde sa imi cumpar produsul respectiv la cam acelasi pret?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doamne fereste! Si noi de unde sa ghicim ce vrei sa cumperi? Cred ca-i secret de stat si nu vrei sa te bage astia in puscarie!

| Violleta2022 a răspuns:

Poti vorbi cu cei de la PC garaj, dar ei it vor aduce tie nimic, ca nu face nimeni comanda de la rproducator de 1 singur produs.
Cauta-l in alte magazine si cumpara-l! vezi ca preturile diferea de al magazin la magazin, asa ca, munceste un pic si alearga sa-l cauti.

| dannyel86 a răspuns:

Pe compari.ro gasesti acelasi produs de la diferite surse. Si asa iti faci o idee si de pretul practicat de fiecare vanzator in parte.
PcGarage are aceeasi gama de produse ca eMag sau EvoMag.
Daca vrei neaparat de la PcGarage, le poti spune sa mai aduca pe stoc acel produs. Numai ca, vazandu-te interesat, s-ar putea sa modifice pretul si sa nu ti-l mai prezinte la valoarea de pana acum.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta pe shopmania sau price produsul respectiv, gasesti si magazine cu siguranta