| melelhilen54 a întrebat:

Daca un colet este trimis pentru sambata, cei de la firma de curier au o ora stabilita pentru trimitierea coletului sau trimit ei la ce ora au chef in ziua respectiva?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Daca acel curier livreaza si sambata, el va expedia colete in limita programului de lucru din ziua respectiva. Nu vine special pentru tine in localitate, ci mai preda si alte colete pe traseul lui.
De aceea, timpii de livrare pot varia. Inainte de a ajunge la tine, te va suna sa-ti spuna cam in cat timp poti ridica produsul din masina lui.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu esti singurul care astepti colet. Nu poate avea o ora fixa cand ajunge la tine, pentru ca esti tu mai special.

| dmz123 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa vina in prima parte a zilei, din cate stiu au program scurt pana la 12:00 sau 14:00