| jyhsehda a întrebat:

Daca vreau sa cumpar 2 produse de pe ebay de la acelasi vanzator, de exemplu produsul 1=17, 58 +transport 21 si produsul2=32,49+transport 42 …asta inseamna ca o sa platesc 63 dolari transportul chiar daca fac o singura comanda si le pune intr-un singur colet?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Il intrebi daca le pune pe ambele intr-un colet cat te costa. Probabil minim 42 dar sigur mai putin decat 63. Depinde de caracteristicile si greutatea fiecarui produs. Doar el poate sa-ti spuna suma exacta. Oricum nu platesti nimic pana nu-ti trimite factura cu suma exacta inclusiv transportul pentru ca altfel nu-ti poate face reducere la transport.

| jyhsehda explică (pentru andreia67):

Jadcomp multumesc pentru raspuns

2 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

Fac eu comenzi eBay, comision foarte mic.