| Gangsta4Life a întrebat:

Daca vreau sa cumpar o carte de pe amazon.com de 19 dolari, cat ma costa transportul? Sau e gratis?

Răspuns Câştigător
| Eddyz a răspuns:

Te costa in functie de greutate. Ca sa aflii cat costa in total, trebuie sa introduci cardul si sa dai Checkout iar acolo inainte sa finalizezi comanda, va arata pretul produsului si pretul " Package & Delivery". Costul de transport variaza mereu. Eu tot ce imi cumpar, cumpar de pe Amazon.co.uk, de obicei pe Amazon.com este transportul foarte scump deoarece vine din America. (uite un exemplu: mi-am comandat un MP4 de 76$ si transportul a costat 95$ ). Eu zic sa cauti pe www.amazon.co.uk

| Gangsta4Life explică (pentru Eddyz):

Pai vazui ca pe asta e 13 lire... e o carte,, the encyclopedia of modern bodybuilding de arnold schwarzenegger,, poti sami spui tu cat ma va costa tot? ca nu am cardul momentan.

| Eddyz a răspuns (pentru Gangsta4Life):

Gata. Am verificat si are cartea si pe amazon.com si pe amazon.co.uk. Uite aici un link unde sunt 2 poze cu pretul: http://imgur.com/a/BVOSZ

| Eddyz a răspuns (pentru Eddyz):

Ia-ti de pe amazon.co.uk deoarece este si mai ieftin, iar pachetul vine la posta. (De pe amazon.com, pachetul vine la vama)

| Gangsta4Life explică (pentru Eddyz):

Ok.deci multumesc mult

5 răspunsuri:
| xDeadAngeL a răspuns:

Eu m-am uitat pe amazon.com si m-am uitat la laptopuri si de pe amazon.com este 16 milioane si de pe amazon.co.uk 29...