| TryteeMf a întrebat:

Daca vreau sa-mi cumpăr un telefon te la eMAG in rate pot sa platesc fara card? Adica sa ma duc lunar acolo sa platesc in lei?

Răspuns Câştigător
| Adolf8 a răspuns:

Emag și multe alte magazine au cooperare cu o bancă. Aceea bancă virează suma respectivă pe produs, si vei plati ratele la banca respectivă! Mult succes!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fara card, nu, daca cumperi online.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sigur ca da, doar cu fise de 50 de bani. Nu, nimeni nu se inhama la asemenea prostii, tocmai fiindca ratele implica O BANCA care gireaza imprumutul ala.

| Vali215 a răspuns:

Eu am facut rata la flanco si ma duceam in fiecare luna sa platesc la ei. Cred ca poti sa faci la fel si la Emag. Cel mai bine este sa te duci sa intrebi la ei.

| nicunicu3 a răspuns:

Cauta telefonul pe flip.ro