| LoRe_9829 a întrebat:

Dati-mi cateva exemple de jocuri cu papusi virtuale in afara de lady popular stardoll sau missbimbo scizati categoria

4 răspunsuri:
| Ellaa98 a răspuns:

Sunt jocuri si pe facebook sau IMVU

| iushsm a răspuns:

Daca ai cont pe Facebook, te poti juca pe It girl.

| micutza123 a răspuns:

Mall word pe facebook sau imvu Www.zwinki.com Www.i-dressup.com http://www.gaiaonline.com/ Girlsense Ourworld looklet.com iti ajung :D

| lollypinch a răspuns:

Imvu(Ma rog acest joc nu e ca lady popular saualtele e 3D si creatzil recomandbig grin)Contul meu de ai vreo nelamurire:pfoaidepuiimeii(is de molot timp pe imvu dar am pierdut multe conturi faine si acum am ajuns nooababig grin:-sSi nici nu mai merge sa imi fac credite dar ma rog...D ai vreo nelamurire sa ma cautzi):d