| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie va rog frumos niste idei pentru 2 cadouri pentru tatal meu. vine ziua lui de nume si de nastere si as vrea sa-i iau ceva frumos. pentru ziua de nume as vrea ceva micut, simbolic [+ ca maine ma duc la cumparat cadoul, marti ma vad cu el]... iar pentru ziua de nastere mai vad eu... Va rog, help mebatting eyelashes. Daca puteti dati-mi idei pentru ambele cadouri :*. Dau fundita! promit >big grin

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi
-un ceas
-o rama cu fotografia voastra
-o camasa, cravata
-un set cu parfum, deodorant
-CD cu muzica preferata
-un bilet la un meci importantwinking
Depinde de gusturi si hobby-uri.

11 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

@ksy, cravata nu poarta, ceas deja i-am luat o data si il poarta :X
@ღAℓ秧ٱaღ, nu am de unde sa-i iau bilet la meci... nu suntem intr-un oras mare straight face. cu muzica stiu ce mai asculta doar ca preferatele nu i le stiu :-big grin

| Bacteriuță a răspuns:

@Aura, nu am zis ceva scump... Dimpotriva, am zis ceva micut, simbolic. nici eu nu am cine stie ce avere, mai ales ca din banii care imi raman il scot si la o bere sa-l cinstesc si sa ma cinsteasca, a fost ziua mea xD tongue

| Bacteriuță a răspuns:

@Aura, nu stam in aceeasi casa... sigh Ne intalnim marti, s-ar putea. De aceea azi trebuie sa merg sa-i cumpar ceva. happy

| Bacteriuță a răspuns:

Cum am mai zis, nu stam intr-un oras mare unde sa fie concerte [decat de zilele culturale si uneori mai vin si in alte zile], meciuri mari, cinematografele scoase din circuit oh go on, nici in aceeasi casa nu stam. Ceas, parfum am mai luat. Nu e colectionar de ceva anume. Eu as vrea ceva simbolic si micut, nu am multi bani la dispozitie... Va rog daca mai aveti idei ziceti :-s. in 2 ore sigur plec la cumparaturi [asta daca nu ploua xD]. Va rooooooog [-o

| Aura a răspuns:

Nu e nevoie sa-i cumperi ceva scump, ceva simbolic, crede-ma ca l-ar face foarte fericit. Dar daca vrei neaparat, poti sa-i cumperi o sticla de vin foarte bun, cum sunt acum cu tot felul de suporturi, sau ac de ala de cravata, butoni de pus la maneci la camasa. Sau rama pentru fotografii digitalatongue

| Aura a răspuns:

Gateste-i laughing nu pe bune, eu i-am facut cadoul asta tatei de ziua lui si i-a placut, la cea de nume, i-am facut o masa speciala si a fost foarte bucuros si mandru thinking

| medex3 a răspuns:

Un cadou pentru fiecare parinte este sa ii arati dragostea ta.Eu,sincer i-am luat o sticla de vin din '73. E colectionar de vinuri si parca inca una nu strica.Am vazut in Meli Melo parcahee hee O sticla de vin cu o tabla de sah. Absolut superb.PEntru bani mai putin i-ai putea aranja o petrecere surpriza. Poti lucra sub acoperire cu mama ta. Ceva simbolic ar fi si un ceas sau un parfum. Daca vrei sa iti petreci timpul impreuna cu el poti cumpara 2 bilete la un meci/film/concert preferat.Se va distra
Succeswinking

| AddaXD a răspuns:

Pentru ziua de nume o cana din aia pe care sa scrie pentru cel mai bun tata si pentru ziua de nastere poate ii iei ceva pentru pescuit daca ii place sa pescuiasca sau o carte sau ceva care e de jobul lui

| ionik_1763 a răspuns:

Nu stiu asta e si problema mea vesnica laughing...pai i'ai un ceas, un portofel sau ce'i iau eu mereu parfum (sper ca te'am ajutatbig grin)

| sandy a răspuns:

Cred că o carte cu autorul lui preferat sau un cd cu muzică bună.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu i-ar prinde rau o cravata ceva sau un ceas de mana dar mai faine.:p