| Mariiiiiiiiiiiii a întrebat:

DAU FUNDA!
Buna TPU, stiti cumva de la ce magazin sau site (preferabil magazin) din Anglia pot sa imi cumpar o Kendama buna si la un pret acceptabil?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| CNot3 a răspuns:

In Anglia stai?
Daca da du-te la un supermarket si vei gasi, acoli 100%

| Mariiiiiiiiiiiii explică (pentru CNot3):

Da stau in Anglia si crede-ma ca am fost la supermarket, ba chiar la mai multe, pentru a cauta, dar nu am gasit, iar asta m-a facut sa cred ca nu se gasesc chiar in orice magazin

| CNot3 a răspuns (pentru Mariiiiiiiiiiiii):

Poate ca nu aveau pe stoc, incearca sa mergi la un supermarket mai cunoscut ceva in gen ca in Romania(Altex, Domo) cam asa si i-ti asigur, ca ve-i gasi.

| Mariiiiiiiiiiiii explică (pentru CNot3):

Pai in supermake-turi cunoscute am fost