| anonim_4396 a întrebat:

Dau Funda, cine stie unde pot gasi pistoale cu apa in Iasi (cu presiune si rezervor maricel) dar sa nu fie scumpe...

Răspuns Câştigător
| AxxyAlexandra a răspuns:

Buna happy
Eu am văzut în Kaufland pistoale cu apa și erau în jur de 8-9 lei, nu mai rețin exact! Sigur găsești acolo! happy

3 răspunsuri:
| Edward_2553 a răspuns:

Data viitoare scrie in categoria potrivita

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AxxyAlexandra):

Fiind singurul raspuns, castigi funda happy
dar erau mai bazate sau ciurucuri care sunt facute sa mearga 1 saptamana?

| AxxyAlexandra a răspuns:

Nu știu cât de bazate erau, știu doar ca văzusem pe un raft..habar n-am!
Si apropo nu răspund la întrebări pentru a cerși funde! happy Poți aștepta poate mai primești și alte răspunsuri care îți vor fi mai de folos! happy