| AmandaAda a întrebat:

Dau funda la raspunsul cel mai bun!
O sa mai pun o data aceasta intrebare deoarece nu mi-a raspuns nimeni la ea cum trebuie... laughing
Cine comanda de pe LIBRARIE.NET? Cartile vin bune, fara zgarieturi sau pagini rupte?

Răspuns Câştigător
| Kenya a răspuns:

Eu comand si cartile vin in stare foarte buna.

| AmandaAda explică (pentru Kenya):

Mersi de raspuns! Si cand soseste coletul, cartile vin impachetate bine?

| Kenya a răspuns (pentru AmandaAda):

Da

| AmandaAda explică (pentru Kenya):

Ok, mersi!

7 răspunsuri:
| Xulescu006 a răspuns:

Vin sau nu vin...deloc. Dam la o parte zgarieturile, paginile.Am o comanda de pe 15 iulie si nici acum nu a ajuns. Imi facusem planuri, citesc vara asta, fac, dreg laughing.Ce carti te intereseaza?

| AmandaAda explică (pentru Xulescu006):

Ooo...Pai as vrea carti de la Editura Leda, Trei orice carti.Mie imi plac aproape toate cartile de la editurile astea doua happy.

| Yssy12 a răspuns:

Daca vrei carti in limbi straine iti recomand Emag, daca vrei carti in limba romana, elefant.ro [au si alte chestii, dar te duci la carti, au un pret super bun]. Daca nu gasesti o carte anume, du-te la o librarie ''renumita'' din orasul tau [eu stau in Bucuresti si merg des la Libraria Mihai Eminescu].
Cred ca am dat si eu vreo 3 comenzi de pe librarie.net, 1 de culegeri si 2 de carti, din culegeri mi-am luat 3, 2 au venit si 1 timp de o luna, mi-au spus ca au probleme si apoi mi-au spus ca nu e pe stoc, iar cartile vin destul de ok, doar 1 a venit cu o mica zgarietura.
Avantaje : au carti in limbi straine
Dezavantaje : ajung foarte greu

| AmandaAda explică (pentru Yssy12):

Mersi ca mi-ai zis... daca ma gandesc mai bine, ai dreptate, o sa ma duc la o librarie, sau poate de pe Libris, am vazut ca vin in regula si super impachetate happy.