| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! pe ce site gasesc blugii gen ca si in poza de jos..la mine in oras gaseam de genu dar ca erau f.stramti de gay..imi plac un pic sa fie larguti dar dupa forma picioarelor ca jos, dau funda!
http://postimage.org/image/ilqbe17pd/

2 răspunsuri:
| larisaa01 a răspuns:

Uita-te aici pe www.miniprix.ro am comanat... si eu ceva si comanda este foarte foarte rapida si produsele de calitate daca comanzi miercuria intre orele 1 si 3 ai o reducere de 20% sper ca ti-am fost de ajutor
funda:D?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot nu vad blugi ca si in poza.