| DavidAntonio a întrebat:

Dau fundă! Salut TPU vineri 15 noiembrie la ora 01:00 am dat comanda de un telefon de pe site-ul Samsung Mobile Store. La istoric comenzi scrie comanda finalizata asta ce înseamnă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă la ora 01:00 ai trimis comanda, atunci aceasta nu a fost preluată nici măcar de cei de la Samsung. Cel mai probabil luni vor prelua comanda ta și tot luni ar trebui sa apară altă informație în istoricul comenzii.

1 răspuns:
| DoruLuGaboaie a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa te sune curierul maine sau poimaine, daca nu te suna in max vreo 3-4 zile suna i tu pe ei sa vezi care e problema