| Allismine a întrebat:

De black friday la eMAG vor fi reduse cam toate produsele sau doar cateva, stie cineva?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asta poti vedea doar la magazinele care te intereseaza, nu sunt obligatorii reducerile.
Parerea mea este ca magazinele reduc preturile doar la produsele greu vandabile si mai rar si mai putin la celelalte.

| AlexandruUrsachi a răspuns:

Nu cred ca vor fi reduse toate, dar daca nu esti multumit/a de ofertele de la eMAG, poti sa cumperi de la alte magazine care vor avea si ele reduceri de Black Friday.
Lista o poti vizualiza aici: http://www.preturisoc.info/......re-si.html