| Miuletz a întrebat:

De Black Friday se ieftinesc toate lucrurile? Adica voiam sa-mi iau un skate si nu stiu daca sa astept pana atunci sau sa iau acum, nu stiu daca se ieftinesc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care magazinul care comercializeaza respectivul skate participa la acea operatiune de reducere masiva a preturilor de Blak Friday, atunci va reduce preturile tuturor produselor insa in procente diferite. S-ar putea ca pretul skate-ul vizat sa fie redus cu un procentaj cuprins intre 10% si 90%. Deci in mare masura speranta ta depinde daca vor fi vizate articolele sportive si de agrement. S-ar putea ca asteptarea ta sa merite si sa fie rasplatita. Bafta.

1 răspuns:
| Piftea123 a răspuns:

Se ieftineste dar sa fi atent cu 2-3 saptamani inainte sa nu scumpeasca preturile.