| sindeiu a întrebat:

De ce cand vreau sa mi activez contul payapl sau cand vreau sa cumpar ceva ma trimite pe Etoken si aprob tranzactia si imi zice ca trebuie sa solicit cod sms in pagina 3D-secure si pe magazin play am cumparat un joc si a mers stie cineva?

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Tranzactia trebuie aprobata mai intai, sa vada ca nu este scam. Totul este in regula.

| sindeiu explică (pentru AnemonaP):

Ai citit ce am scris am zis ca am aprobat plata dar imi zice sa solicit cod sms in pagina 3d secure asta nu inteleg

| Wr3nch a răspuns:

Pentru că așa vrea BCR.