| anonim_4396 a întrebat:

De ce cartile de pe elefant.ro sunt asa ieftine?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma mir ca exista si asa ceva ma bucur

| AFR81 a răspuns:

Am citit undeva ca respectivii merg, oarecum, pe minus, pentru a vinde cat mai mult si a intra in atentia unei companii mari, care sa-i cumpere. Treburi complicate, greu de inteles. Cert este, insa, ca respectivele carti sunt de foarte mare calitate. Am cumparat de foarte multe ori de la ei titluri din categoria "istorie" si sunt foarte multumit. Nu, nu sunt platit de ei ca sa fac reclama, ci doar sunt un client multumit care ii recomanda oricui.

| AlexandraSimion a răspuns:

Anumite cărți nu sunt chiar foarte ieftine în comparație cu alte site-uri de profil. Depinde foarte mult și de perioadă, poate atunci erau reduceri. Păreri de la clienți și alte info pe http://parerimagazin.ro/pareri/elefant-ro/

| marimarya a răspuns:

Pentru ca sunt la oferta, vezi aici http://bit.ly/2m4MqyW

| ayumiiiiiii2000 a răspuns:

Crede-ma. nu știu laughing eu de acolo comand cărți laughing