| Blackcatsenora a întrebat:

De ce cei de la Cargus au notat la awb de două ori ca a intrat coletul în depozit și "scanat de intrare în stoc"? Pe 17 mi s-a spus că a intrat în depozitul județului, iar azi am vazut ca și pe 20 a intrat în depozitul județului. Ce înseamnă asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

17 aprilie a fost in Vinerea mare. Nu s-a lucrat intre 17 si 20 aprilie (inclusiv), urmand ca abia Marti sa se preia munca normala.
Data s-a reactualizat, dupa ce a trecut perioada Pastelui.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înseamna ca trebuie sa i suni si sa îi întrebi pe ei, de ce ne întrebi pe noi de greselile lor? Ei stiu pe ei sa i suni.

| Sofer a răspuns:

Poate e doar o greseala. Coletul va fi livrat în următoarele zile.